• Ново
AUHIKE Надградена Верзија 19 Шила Влечење Cleats Мраз Снег Костец со Солза-Отпорни Заптивка Лесна Заварени Челични Безбедно Заштита,Crampons за Пешачење Риболов Џогирање Mounta

AUHIKE Надградена Верзија 19 Шила Влечење Cleats Мраз Снег Костец со Солза-Отпорни Заптивка Лесна Заварени Челични

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова ја подобрува силата и целокупната абење отпор значително. нерѓосувачки челик заби и лесна-заварени синџири се направени од #420 и #304 од не ' Рѓосувачки Челик.AUHIKE Висок квалитет на 19 нерѓосувачки челик заби ќе им понуди силно влечење на лизгавиот терен, и синџирот е фиксна, со гума, ќе повеќе здрав.Конструиран за да се прилагодат на сите видови на обувки, тоа го прави возможно да се движи брзо во текот мраз и снег-пакет.Користење на високо-квалитетни нерѓосувачки челик синџири и шила, новиот шила е солидна избор за поддршка на вашиот активен животен стил.Ова обезбедува метални заби и синџири никогаш нема да се наведнуваат или се скрши!Овие материјали да понуди подобра влечење и контрола плус флексибилност и солза-отпор за да се обезбеди цврста основа и за намалување на ризикот од повреда од паѓа или се лизга.Одговара за жените и мажите, crampons се погодни за сите видови на активности на отворено чевли, како што се пешачење чевли, секојдневен чевли, ракавици и сл.По десетици илјади високо-напнатост тестови, безбедноста перформанси на AUHIKE crampons е сигурен од страна на други производи.Солза-отпорни заптивка да може ефективно да се спречи оштетување за време на зглобовите и го спречува паѓа и повреда во ледените временските услови.СОЛЗА-ОТПОРНИ ЗАПТИВКА Е од КЛУЧНО значење ЗА ВАШАТА БЕЗБЕДНОСТ - AUHIKE надгради crampons го користите вграден во солза-отпорни заптивка технологија.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96