• Ново
Wrangler Authentics Мажите Twill Опуштено Одговара Товар Панталона

Wrangler Authentics Мажите Twill Опуштено Одговара Товар Панталона

DEN 597.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

FEATURESMaterial Опции.КЛАСИЧЕН ТОВАР ПАНТАЛОНА.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ.Тешки-должност патент летаат со копче затворање.БРЗ ПРИСТАП ЗА СКЛАДИРАЊЕ.За дополнителна удобност.Овој класичен товар жадувам е изградена со издржливи материјали изграден за долготрајна удобност и breathability.Патент затворање.Направени со една релаксирана одговара, овој товар панталона седи на природни половината и карактеристики релаксирана одговара седиште и бедрото.Опуштено Се Вклопуваат.Нудат во различни издржливи материјали од 100% памук twill да Ripstop, овие панталони се изградени да трае додека одржување на breathability и удобност.(6) Џебови.Опуштено седиште и бедрото и седи на природни половината.Овие товар панталони седат на природни половината со една релаксирана седиште и бедрото.Одлично за безбедно складирање на вашиот мобилен-телефон, алатки, паричникот и други лични предмети или gadgets,.Wrangler Authentics Мажите е Класичен Twill Опуштено Одговара Товар Панталона.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ХАРДВЕР.Contoured Корселе.Од надвор за да работат, овој жадувам е изграден за флексибилност со безвременски силуета и дополнителна меморија.Заврши со contoured корселе и релаксирана одговара нога, овие товар панталони ќе ви ги удобно во текот на целиот ден. (2) страничниот товар размавта џебови, (2) slash џебови, и (2) back patch џебови, за лесен пристап складирање.Понудени во класичен 100% памук twill или Ripstop стилови.

Особините

Купувачите избираат и