• Ново
Забава Изразат VIP Влезна Врата Покрие | 1 Count | Одлична за Роденден/Божиќ/ноќта на Вештерките/Дипломирањето Партии, Холивуд/Филм Ноќ/Бродвеј Тема

Забава Изразат VIP Влезна Врата Покрие | 1 Count | Одлична за Роденден/Божиќ/ноќта на Вештерките/Дипломирањето

DEN 262.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

САМО VIP ПАРТИИ - Направете вашите гости да се чувствуваат екстра посебно и да ја користите оваа ексклузивна Забава Изразат VIP Влезна Врата Маска!.ВРАТАТА се ПОКРИЈАТ ОРКЕСТАРОТ - Дизајнирани со отпечатоци на златна рамка и "ВИП ВЛЕЗОТ САМО" етикета.Мерки 3 ft.x 6 ft.СПЕЦИЈАЛНИ ФИЛМСКИ НОЌИ - Идеален за лица со Холивуд, Филм Ноќ, Бродвеј, и други слични теми.Ги красат роденденската, Божиќ, ноќта на Вештерките, костим партија, матурските прослави, и многу повеќе!.ИЗДРЖЛИВА ПЛАСТИКА - Направени од издржлив пластичен материјал па можете да го користите за неколку пати за различни партии и цели. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ако не сте целосно задоволни со овие предмети, ние ќе рефундирање на вашите пари.

Особините

Купувачите избираат и