• Ново
Energup 2Pack Замена Занатски 19.2 Volt Литиум Батерија за Занатски C3 XCP Занатски 19.2 V Батерија 130279005 1323903 130211004 11045 315.115410 315.11485 за 19.2 V Занатски Батеријата

Energup 2Pack Замена Занатски 19.2 Volt Литиум Батерија за Занатски C3 XCP Занатски 19.2 V Батерија 130279005

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

За Занатски 19.2 Volt Tools10126,11541,11543,11570,11576,11578,11580,11586,17338,17339, CRS1000.Ако имате било какви прашања во врска замена занатски 19. Одговара Занатски 315. ( Совети : оваа батерија може да не го собира во полначи за батерии Ni Cd, што треба да се користи занатски литиум полнач за да ја наполните батеријата.Дали Чувате Батеријата е Наполнета : Надополнување на cordless алатка батерии штом ќе забележите намалување на власт.За Занатски 19.2 V Батерија.Замена за занатски 19.Energups бизнис идеја е базирана на напредни технологии, задоволителен се занимава и постојани напори за подобрување, како и нашата апсолутен интегритет.Дали Чувате Батеријата Ладно и Суво : Cordless алатка батерии траат подолго доколку се чуваат на суво, клима-контрола сува површина.Капацитетот на батеријата : 2500m Ah.2 V батерии, 11375, 11376, 130279005, 11375,11376, 130279003, 1323903, 1323517, 315.2-volt литиум батерија, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ја поддржуваме 24*7 часа брза услуга на клиентите.Функциите се исти како и оригиналните производи.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20