• Ново
SYCOOVEN Заштитна Поместена Шорцеви за Почетник Аикидо, Скејт и Ски, 3D Заштита за Хип,Задник и Tailbone(Големина:S)

SYCOOVEN Заштитна Поместена Шорцеви за Почетник Аикидо, Скејт и Ски, 3D Заштита за Хип,Задник и Tailbone(Големина:S)

DEN 280.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПОДЕЛБА ДИЗАЈН : Повеќе флексибилни и побезбедно, подебели ЕВА перница (25мм/0.98 инчен), светло и удобно, силна заштита.КОНКАВНА-КОНВЕКСНИ ДИЗАЈН : трнлив заштита подлога има шок апсорпција и antiskid, ефикасно намалување на шок и влијание, и исто така antiskid.Поле НА ПРИМЕНА : Тоа е капка-отпор, лесно да се стави на и полетување, и може да се прилагоди по волја.Погодна за активности на отворено како што ролери, вода и мраз, скијање, rollerblading, велосипедизам, итн.КОНКАВНА-КОНВЕКСНИ ДИЗАЈН : трнлив заштита подлога има шок апсорпција и анти-пропадна, ефикасно намалување на шок и влијание, и исто така анти-пропадна.ЗАШТИТА на ОПАШКА на 'рбетот : посебна заштита на дизајнот е додадена на опашка на' рбетот за да се зголеми силата-примање на површина за време на падот, а во голема мера се намали влијанието на сила.Големина На : Мали.

Особините

Material:
cotton blend+sponge
Color:
black
Size:
S, M, L(cm/inch)
Size waist circumference thigh circumference :
S 57-80/22.44-31.5 30-44/11.81-17.32 :
M 68-96/26.77-37.8 35-50/13.78-19.69 :
L 86-104/33.86-40.94 50-68/19.69-26.77 :
Package:
1 pc * Protective padded shorts :

Купувачите избираат и

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот но�

DEN 215.76

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20