• Ново
Оган Магија Ешалон Дијамант E660I 30-Инчен Изградена-во Природен Гас Griddle со Нерѓосувачки Челик Покрие - E660I-0T4N

Оган Магија Ешалон Дијамант E660I 30-Инчен Изградена-во Природен Гас Griddle со Нерѓосувачки Челик Покрие -

DEN 4434.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тешки 304 од не ' рѓосувачки челик изградба. (2) не ' рѓосувачки челик горилници; Природен гас.Назад осветлена контрола на копчиња.Маснотии падови за лесно чистење-up.Нерѓосувачки челик покрие штити од дожд.На Ешалон Гастрономски Изградена-Во Griddle, Природен Гас служи како одличен прилог на вашето надворешна кујна, кои ви даваат совршено место да се готви најмногу работи како пржени ориз, сланина или јајца.Површината е 3/8 инчи не ' рѓосувачки челик за дури и греење, како и двојна нерѓосувачки горилници комбинираат за да се обезбеди 40,000 BTU моќта за брзо готвење и searing.Тоа карактеристики сигурен топла површина палење и два назад-осветлена контрола на копчиња за две-зона на готвење.Паметен маснотии фах прави чистење ветре, а вклучени се покријат помага да се заштити од елементите кога не е во употреба.

Особините

Купувачите избираат и

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот но�

DEN 215.76

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ �

DEN 503.76