• Ново
Twine Земја Дома Црна Чеша Предјадења Плоча Поставена, Сирење Плочи, Serveware, Мезе Јадења Поставени на 4

Twine Земја Дома Црна Чеша Предјадења Плоча Поставена, Сирење Плочи, Serveware, Мезе Јадења Поставени на 4

DEN 714.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

УЖИВАЈТЕ во ТРЕТИРА, МЕЗИЊА И HORS D'OEUVRES - Елегантен црн чеша прави храната изгледа примамливата и додава талент за вашиот serveware.Ние препорачуваме користење на овие за сува храна како сирење, овошје, крекери, месо, и маслинки.Совршен за charcuterie и сирење одмори плата.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО СЛЕДНАТА ДЕГУСТАЦИЈА на ВИНО ИЛИ КУЌА ПАРТИЈА - Ров на хартија плочи, мали хартија коктел плочи, или вашиот вообичаените вечера serveware.Да се направи вашиот следен дегустација на вино, куќа партија, или сирење дегустација стојат надвор, обидете се оваа црна чеша предјадења плоча поставена.ПОДАРОК ЗА ХРАНА КОЈ ИМА СÈ што е - Оваа група на 4 предјадења плочи е корисен подарок дури и за некој кој е тешко да се купи за.Овие мезе плочи се пластовидно и направи голем водителка подароци, подароци за љубителите на вино, housewarming подароци, или свадба подароци.Се ЧУВСТВУВА ПОДДРШКА ја ШТИТИ ПОВРШИНИ - Секој од овие црни чеша предјадења плочи е поддржан со мека заштитен слој кој ги спречува scuffing површини или лизгање на мазна маси.Секој чеша одбор мерки 6.5 х 4.5 инчи.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ, ЕДНОСТАВНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ - Едноставно ги црна чеша површини надолу со влажна крпа или сунѓер, малку сапуница што е потребно.Рака мие само.За да се задржи интегритетот на чувствува подлога, ве молиме да не го потопувајте во вода.Стил : Правоаголни камени плочи Сирење Одбор - Сет од 4.

Особините

Купувачите избираат и