• Ново
Amarine Направени 101PCS Риболов Мами Сет со Справување со Кутија и Plier Вклучени за Слатководни Saltwater Пастрмка Бас Лосос Риболов Мамки Комплет Вклучувајќи Лажица Мами Мек

Amarine Направени 101PCS Риболов Мами Сет со Справување со Кутија и Plier Вклучени за Слатководни Saltwater

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изберете Amarine Направени риболов мами сет, уживајте во вашиот среќен риболов време!. 【Добра Услуга】Ние се осигура дека секој објект е од највисок квалитет, внимателно се произведени со нашата не-глупости внимание на детали.Риболов мами се погодни за двете слатководни и saltwater. 【Најдобар Подарок】Мали и целосно одговараат е најдобар подарок за риболов ентузијасти. 【Гаранција за квалитет】Сите tackles се изработени од квалитетна ABS и метал.Има малку на сè за многу видови на риби.Тие се силни, отпорност на корозија и не е лесно да се деформира.Да ви помогне да риби повеќе и да ви помогне да се соберат повеќе.Ако се само почетник рибар ова е голема, бидејќи тоа е поголемиот дел од објектите ќе треба, но исто така е добро за некој кој веќе риби и треба некои бенефиции.Ова е одличен сет на мами особено ако сте риба за повеќе видови.

Особините

Купувачите избираат и