• Ново
Хадсон Бебе Унисекс Бебе Памук Долги Ракави Bodysuits

Хадсон Бебе Унисекс Бебе Памук Долги Ракави Bodysuits

DEN 224.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Сет вклучува координирање долги ракави bodysuits.Направени со 100% памук.Меки, нежни и удобно на бебешка кожа.Оптимален за секојдневна употреба.Прифатлива, висок квалитет вредност пакет.Хадсон Бебе премиум layette колекција на висок квалитет симпатична бебе облека карактеристики 100% премија памук за softest допир на вашето бебе е нежна кожа.Овој долг ракав 3pk bodysuits се од суштинско значење за секое бебе е гардероба - и овие bodysuits се толку удобно дека тие може да се користи како долна облека или дури и на своја сопствена.Едно парче дизајн со прилепува го прави за да нема гужва облекување - и предвремени затворање на дното прави промена на пелена полесно.Сезонските дизајн помага да се задржи бебето удобно и топло во ладилникот температури.

Особините

Купувачите избираат и