• Ново
Kool Запре Орел Ноктот 2 Конзолни Велосипед Кочница Чевли

Kool Запре Орел Ноктот 2 Конзолни Велосипед Кочница Чевли

DEN 119.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакет должина : 0.1 cm.Пакет ширина : 10.5 см.Пакет висина : 15.8 cm.Тип на производ : ВОЗИЛО КОЧНИЦА ПОДЛОГА.Појачани и обложено засилен челик ' рбетот.Патентирана аглеста совет Ора.Вода жлебови.Подлога-lock систем за миење.Тежина по пар : 40.4 грама.Вкупна должина : 64.1 mm.Подлога за контакт ширина : 10.3 mm.

Особините

Купувачите избираат и