• Ново
Мини Cordless Главен Пиштол Електрични Главен Помине Пиштол Батерија Nailer Tacker Вежба Материјал за Поправка Декорација Мебел DIY Алатки

Мини Cordless Главен Пиштол Електрични Главен Помине Пиштол Батерија Nailer Tacker Вежба Материјал за Поправка

DEN 1972.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

☛【Врзуваат Matrials Цврсто】Нашиот главен пиштолот може да се поврзе matrials цврсто и stapling ноктите binded на се не е лесно да падне. ☛【Голем Капацитет Батерии】Со голем капацитет на батерии, машината може да се работи за долго време, па тоа е многу погоден за долго време поправка на апарати за домаќинство. ☛【Лесни Материјали】Изработени од лесни материјали, овој главен пиштол се чувствува светлината и да се управува, па може да се работи за долги периоди или се движи во тесни места удобно. ☛【Подобрување на Работа Ефикасност】црвено оперативни рачката може да направи вашата работа повеќе енергија‑заштеда на енергија и во голема мера подобрување на работа ефикасност. ☛【Совршен Користи】Совршен за ткаенини дупчење, како што се алуминиум, дрво, коло, пластика, особено монистра.Спецификација : Предмет Тип : Главен Пиштол Материјал : Инженерство пластични Максимална Обврзувачки Длабочина : 12mm / 0.5 во Обврзувачки го Оценувате : 30 / Min Капацитетот на Батеријата : 1500mah Батеријата Напон : 4.2 V Машина Капацитет : 100 stapling нокти или 50 stapling ноктите Пакет Листа : 1 x Главен Пиштол 2 Кутии на Stapling Помине 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Особините

Купувачите избираат и