• Ново
CorelDRAW Graphics Suite 2021 | Образование Издание | Графички Дизајн на Софтвер за Професионалци | Вектор Илустрација, Распоред и Уредување на слики [Mac Копче Картичка]

CorelDRAW Graphics Suite 2021 | Образование Издание | Графички Дизајн на Софтвер за Професионалци | Вектор Илустрација,

DEN 2399.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Академски Квалификации : акредитирани училишта, факултети, со полно или со скратено работно време на студентите, непрофитна добротворни и верски организации; не е за комерцијална употреба.Види целосната листа под Опис на Производот.Комплетен пакет на професионални графички апликации за векторска илустрација, изгледот, фото едитирање, и повеќе – специјално дизајниран за вашиот платформа на избор.Дизајн на комплексни дела на уметноста, додадете креативни ефекти, и го нокаутирам брошури, мулти-страница документи, и повеќе со проширена лента со алатки.Користите моќен млаз-базирани фото алатки за уредување за да ја прилагодите бојата, поправи несовршености, да се подобри квалитетот на сликата со ПИ, и да се создаде HDR фотографии од необработени слики.Испорача професионални излез за печатење или веб благодарение на чиста прецизност и контрола, точни боја конзистентност и напредни опции за печатење.Голема датотека поддршка за популарни графика, издаваштво, како и формати, вклучувајќи ПИ, ПСД, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIF, HEIF и многу повеќе.

Особините

Купувачите избираат и