• Ново
ECCPP A/C Компресор со Спојки 2006-2011 одговара за Хонда Граѓански 1.8 L CO 4918AC AC Компресор

ECCPP A/C Компресор со Спојки 2006-2011 одговара за Хонда Граѓански 1.8 L CO 4918AC AC Компресор

DEN 4121.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добар производ.Висок Притисок На Пареа.8 Л 2010 Хонда Граѓански 1.Поврзување Прачка. КЛИМАТИЗАЦИЈА КОМПРЕСОРИ ДЕЛ БРОЈ - КО 4918 AC,7512349,140250,C1804,C2468, 10361921,1102577,1102608.Од Акумулаторот.До Кондензаторот.Отстранување на фиксни гром на компресор и отстрани компресор.Отстрани висок/низок притисок климатизација унија заеднички. ECCPP AC компресор користи високо-квалитетни масло материјал, кој во голема мера ја подобрува својата цврстина и го продолжува работниот век.План започнува на датумот на купувањето.Инсталирајте вози појас.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.8 L2007 Хонда Граѓански 1. 1 година гаранција.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Отстранете го подигнат конектор на компресор.8 L2011 Хонда Граѓански 1. 2008 Година, Хонда Граѓански 1.

Особините

Купувачите избираат и