• Ново
bouti1583 Пропелер Жаба Мамка, 2 ПАРЧИЊА Двојно Жаба Мека Риболов Мамка, Гром Жаба Мамка, Bionic Мами Симулација Мамка Меки Силиконски Риболов Мами за Слатководни

bouti1583 Пропелер Жаба Мамка, 2 ПАРЧИЊА Двојно Жаба Мека Риболов Мамка, Гром Жаба Мамка, Bionic Мами Симулација

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е прирачник за мерење. 【Високо количество】Направени од меки силиконски материјал, реалниот обем големина (9*4cm). По совладување на основната контрола техники, можете да додадете некој фенси техники. Овој тип на мамката е полесно да се работи. 【Апликации】 : Погоден и за морски и слатководни.Ова е најстариот основните работењето метод, а исто така е многу корисно.Таму може да биде грешка на 1-2 cm. 【Гласна Бучава и Поздравниот】 : двоен хеликс структура на дното создава многу од јавните и бучава во вода и го привлекува риба да плен.Пакување листа : .Инструкции : .Answer : ___________________________ Note : .【Бодликава Куки】 : куките скриени страни ретко се забележани од страна на риба. 【Совршен Дизајн】 : светли бои, lifelike двојно-елиса мека жаба мамка, ја прави рибата неодолива.Но, имајте на ум дека не да се повлече мамка против вода и брзање напред, предатори не може да се израмни. Не постојат правила за брзината на рециклирање.На пример, кога за рециклирање во униформа брзина, ќе можете нежно да ги привлечат род на секои неколку врти да се забрза мамка малку, имитирајќи појавата на мали риби hurriedly бега; Кога преземањето на линија, на врвот на прачка е лесно подготвени на лево, па на десно, и така натаму, така што тешко мамка во вода се движи напред во цик-цак форма, кои поверојатно е да се привлечат preys внимание. 1 * 2 парчиња двојно нога гром жаба мамка.

Особините

Купувачите избираат и