• Ново
Gaoye Bifocal Читање Очила Жените Сина Светлина Блокирање, Компјутер Пролет Зглоб Читатели Мода Метални Рамки Против УВ Зраци (Леопард, 1.0)

Gaoye Bifocal Читање Очила Жените Сина Светлина Блокирање, Компјутер Пролет Зглоб Читатели Мода Метални Рамки

DEN 407.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

√ Јасно леќа објективот, беше направен на целосно транспарентна основа, без каква било пигмент, додека одржување на висока светлина.Издржливи, флексибилни и супер светло. √ УВ заштита Анти-Blu-ray Леќи користат специјални U. [Високо-квалитетни Метална Рамка] -Лесни Нерѓосувачки Челик Рамка - Уникатен дизајн концепт. √ Blue ray блокирање со Американските HEV-Adsorb супстрат апсорпција технологија, Gaoye леќи може да го апсорбира 100% од високо-енергетска сина светлина.[Filter Bluelight Очила] - HD транспарентен леќа.Blue-ray блокатор со UV400 заштита, Ефикасно да се спротивстави на 100% штетно Анти-сина Светлина.Очигледно намалување на замор на очите (визија), отсјај, главоболка, замор, мигрена предизвикани од игри на среќа / читање телефон КОМПЈУТЕР дигитални ТВ екран. [Ретро Плоштадот Дизајн] -Стилски сина светлина наочари читателите. супстрат технологија на обработка за да се заштитат очите од ултравиолетовите зраци.Помалку рефлексивни,без влијание читање, и речиси нема боја разлика. [Грижете се-бесплатно Купување] - Ние придаваат големо значење на квалитетот на нашите производи.Она Што Ќе Го Добиете Од Gaoye Сина Светлина Блокирање Очила?.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем со око, очила, и ние ќе ви ги даде задоволително решение без двоумење.

Особините

Купувачите избираат и