• Ново
Haggar Мажите eCLo Stria Проширување-Половината Pleat-Пред се Облекуваат Панталона

Haggar Мажите eCLo Stria Проширување-Половината Pleat-Пред се Облекуваат Панталона

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

77% Полиестер, 23% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Pleated фустан панталона кој скриени проширување корселе и француски летаат со копче.Коса џебови и копчето-преку велт џебови на задниот.Haggar e CLo производи направени со Repreve рециклирани влакна од Unifi.

Особините

Купувачите избираат и

Haggar Мажите е Голема-Висока Премија Не Железо Каки Класичен-Одговара Проширување-Половината Обичен Пред Панталона

61% Памук, 37% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова малку dressier как�

DEN 647.76

Мажите Паѓаат Тенок одговара Plaid Панталони Фустан Панталона, Бизнис Секојдневен Одговараат Директно Нога Панталони

Тенок одговара панталони : Компресирани половината дизајн, покривање на долниот на стомакот и половина�

DEN 1055.76