• Ново
Kastar Батеријата Пакет за JVC BN-V408, BN-V408U, BN-V416, BN-V416U Батеријата и JVC ГР-D30, GR-D70, GR-D90, GR-DVL120U, GR - DVL720U, GR-DVL505U, GR-DVL520U, GR-DVL915U, GR-DVL920U MiniDV видео камера

Kastar Батеријата Пакет за JVC BN-V408, BN-V408U, BN-V416, BN-V416U Батеријата и JVC ГР-D30, GR-D70, GR-D90,

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Kastar Замена на Батеријата за JVC BN-V408, BN-V408 U Батеријата.Батерија Тип : Литиум-Јонска; Батеријата Напон : 7.4 V. Капацитетот на Батеријата : 1300m Ah.Пакетот Вклучува : 1 Батеријата.Компатибилен со : JVC BN-V416, BN-V416 U, BN-V428, BN-V428 U Батеријата Пакет.Компатибилен Со Батерија P/N. : JVC BN-V408, BN-V408 U, BN-V416, BN-V416 U, BN-V428, BN-V428 U Батеријата Пакет Компатибилен Со Camorder Модели : JVC ГР-DVL200 U, GR-DVL210 U, GR-DVL220 U, GR-DVL300 U, GR-DVL310 U, GR - DVL320 U, GR-DVL500 U, GR-DVL510 U, GR-DVL520 U, GR-DVL805 U, GR-DVL815 U, GR - DVL820 U, GR-D30, GR-D33, GR-D70, GR-D72, GR-D90, GR-D93, GR-DVL120 U, GR - DVL720 U, GR-DVL725 U, GR-DVL505 U, GR-DVL520 U, GR-DVL915 U, GR-DVL920 U Mini DV видео камера.

Особините

Купувачите избираат и

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот но�

DEN 215.76