• Ново
Жените Платформа Пета Над Коленото Високи Чизми со Висока Револвер Чизми Мека Кожа Тенки Високи Чизми, Но Коленото Должина Чизми Мода Чевли

Жените Платформа Пета Над Коленото Високи Чизми со Висока Револвер Чизми Мека Кожа Тенки Високи Чизми, Но Коленото

DEN 996.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Натпревар]Погоден за поврзување со многу различни облека и секојдневно носат, како што се фармерки, фустани, здолништа.Овие чизми се лесни со мека поместена footbed и текстилна облога, која ви овозможува да одиме без чувство на беспомошна и ограничени, тие може да ги исполни вашите очекувања совршено. Карактеристики : [Материјал]Горниот Материјал : плетење,Outsole Материјал : Гума,Тоа е Многу Меки,Удобни. [Карактеристики]Круг Пети,се Лизга-На,Дебели дното,полна боја, Еластична отвор за лесно да се лизга и полетување,Не се лизга гумени единствена.

Особините

Купувачите избираат и

Жените Платформа Пета Над Коленото Високи Чизми со Висока Револвер Чизми Мека Кожа Тенки Високи Чизми, Но Коленото

Вратило мерки околу Коленото Високи од лак 【ПРИЛИКИ】 : Погоден за земјоделска работа, отворено, возење,

DEN 996.24

Куче Чизми, Водоотпорен Куче Чизми, Против Пролизгување Дише Куче Чевли, Зима Куче Шепа Заштитник, со Прилагодливи

Мерка на сите 4 шепи.2 XL : ширина 6.Можете да се обидете да ги охрабри и водење на вашата љубов куче да се пр�

DEN 311.76