• Ново
Прекрасен Цвет Прашка Торба Crossbody Торби За Патување Пешачење Daypack Торба За Жени И Мажи

Прекрасен Цвет Прашка Торба Crossbody Торби За Патување Пешачење Daypack Торба За Жени И Мажи

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Овој Стилски Прашка Торба Се Направени Од Издржлив И Уникатни Полиестер.Разумен Дизајн : Задниот Џеб Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети.Градите Торба Има Patch Џеб, Која Може Да Се Одржи Чадор Или Чаша Вода.Постои Zippered Складирање Торба Во Внатрешноста, Која Може Да Се Користи За Чување На Кеси Заедно Или Како Џеб.Мулти-Цел : Прашка Торба, Крос-Тело Торба, Патна Торба, Бизнис Торба, Мулти-Функција Торба, Отворено Спортска Торба (Трчање, Велосипедизам, Пешачење, Кампување, Качување, Пешачење, Итн.).Подарок : Мода Симпатична Дизајн Прашка Торба Е Совршен Подарок За Жени, Мажи, Момчиња, Девојки Тинејџерите Младите Деца.Инструкции За Перење : Рака Мие, Без Пеглање.

Особините

Купувачите избираат и