• Ново
4ucycling Поместена Велосипед Шорцеви Жени|3/4 |Долго Хулахопки|3D|UPF 50+ Женска Велосипедизам Панталони Жените Велосипедизам

4ucycling Поместена Велосипед Шорцеви Жени|3/4 |Долго Хулахопки|3D|UPF 50+ Женска Велосипедизам Панталони Жените

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ МАТЕРИЈАЛ - Остварување и Обучуваат со 4ucycling жените велосипедизам велосипед хулахопки е најдоброто решение за да уживате во удобноста во потполност, вежбање со леснотија и да изгледаат модерно.Направени од врвен квалитет 82% најлон и 18% spandex, кој прави да се чувствувате max удобно и тоа, исто така, убаво се вклопува со обликот на нозете.АКО САКАТЕ ЛАБАВА, НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ 1 SIZE ДА СЕ КУПИ!. 3 D ПОМЕСТЕНА ПЕРНИЦА ЗА 100% ЗАШТИТА НА ВАШИТЕ КОЛКОВИ - Нашите поместена перница се вклопува убаво околу колковите и ја заштитува вашата hipbone од повреди за време на продолжениот период на натпреварувачки велосипедизам и долги велосипедизам.

Особините

Купувачите избираат и