• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Сино Небо Трева Крава

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Сино Небо Трева Крава

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Неговата двојна заштита и издржливи во употреба.2x Скриени анти-кражба џебови за вредни работи; еден на задната страна; на еден внатре.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.

Особините

Купувачите избираат и