• Ново
Prang Моќ Флуоресцентна Прилагодете Tempera Боја, 16 Оз, 6 Брои, Избрани Неонски Бои 6 по

Prang Моќ Флуоресцентна Прилагодете Tempera Боја, 16 Оз, 6 Брои, Избрани Неонски Бои 6 по

DEN 708.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Содржи флуоресцентни портокалова, жолта, зелена и розова, црвена сјајот и металик сина.Перат формула лесно се мие исклучување на кожата и повеќето облека и обезбедува храбар, живописни бои.Не-решавање формула ви овозможува да избегнете тресење и мешање; ергономски дизајн со лесно се прелива spout помага да се спречи мензи и spills.АП заверена од не-токсични. 4 од 6 бои, сјај под црна светлина.Боја : Избрани Неонски Бои | Големина : 16 Оз, 6 Брои.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76