• Ново
Од клучно значење Вакуум Замена Појас Делови - Компатибилен со Hoover Слаби Диск Дел # 562289001, AH20065 - Одговара Hoover Т-Серија Не-се Протега Појас се Вклопува Назад во Исправе

Од клучно значење Вакуум Замена Појас Делови - Компатибилен со Hoover Слаби Диск Дел 562289001, AH20065 -

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тој исто така одговара на некои помали појаси за флексибилност со сместување.Заменете Hoover Т-Серија Не-Се Протега Појас Се Вклопува Назад Во Исправена Позиција За Дом, Канцеларија.Совршено се вклопуваат за споменати модели.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Префрлете се во помалку од пет (5) минути, обезбедување на време ефикасност.Овие појаси се лесно да се задржи и да изврши и на долг рок.Појаси мерка 7" X 4.Лесни, Висок квалитет појас замена за vac појаси.ДОЛГОТРАЈНИ ЗАМЕНА ПОЈАСИ : Мека на вашите раце и тешки под притисок.Да се вратам на чистење брзо.Кога вакуум треба да работат понапорно за да се сврти beater четка, вакуум моторни работи понапорно.Да се вратам на чистење што е можно поскоро, во рок од само неколку минути.Враќање на моќност и вртежен момент на вашиот вакуум со долготрајни, издржлив, лесен замена појаси.Од КЛУЧНО значење ВАКУУМ произведува премиум квалитет филтри и прочистувач на замена на комплет делови и стои зад квалитет и изработка на сите наши производи.2 ПАКЕТ НА HOOVER ВАКУУМ ПОЈАС ЗАМЕНА на ДЕЛОВИ # 562289001, AH20065 од Клучно значење Вакуум.Пар со основна алатка за полнење за нов појас замена со леснотија.

Особините

Купувачите избираат и

Прилагодливи Продолжување Седиште Одредување Појас Не се Лизга Тока Конекцијата Безбедност Подигнат Воздржаност

Користење на highquality сомот перфорирани ткаенина, skinfriendly, мека, дише и не заостанато, издржливи во употреб

DEN 414.96