• Ново
Powerextra 2 Пакет Замена Канон ЛП-E8 Батеријата и Паметни LCD Дисплеј Двојна USB Полнач за Canon Rebel T3i T2i T4i T5i EOS 600D 550D 650D 700D Бакнеж Х5 X4 Бакнеж X6 Дигитална Камера

Powerextra 2 Пакет Замена Канон ЛП-E8 Батеријата и Паметни LCD Дисплеј Двојна USB Полнач за Canon Rebel T3i

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Батерија : Номинална на 7.4 V, 1800m Ah и 13.32 Пот.Премиум Li-ion клетки за подолго траење на батеријата без меморија ефект.Целосно компатибилен со Canon камера и полнач.Полначот : 8.4 V/0.8 На излез, полнење 2 батерии во исто време.Брз полнач. 2 Пакет Батеријата со паметен полнач моќ за вашите Canon Rebel T3i, T2i, T4i, T5i, EOS 600 D, 550 D, 650 D, 700 D, Бакнеж Х5, X4, Бакнеж X6 дигитална камера.Практичноста и лесно да ја дополните вашиот ЛП-E8 батеријата со USB кабел со енергија банка на движење.Супериорен квалитет : вграден-во интелигентни чип, во текот-напон заштита, во текот тековната заштита, краток спој заштита, висока температура и над-полнење заштита.Повеќе права да ги филтрираат опасности за вас.Детали за производот : Замена на Canon ЛП-E8 Батерија : Капацитетот на Батеријата : 1800m Ah Батеријата Напон : 7.4 V Батерија Тип : Li-ion Полначот : Модел : DS-LPE8 Текст : Micro USB 5 V 2 A Излезен напон : DC 8.4 V Излез Тековната : 800m A Компатибилна со следниве модели : Canon EOS 550 D Canon EOS 600 D Canon EOS 650 D Canon EOS 700 D Canon Rebel T2i Canon Rebel T3i Canon Rebel T4i Canon Rebel T5i Канон Бакнеж X4 Канон Бакнеж Х5 Пакетот Вклучува : 2 x Замена Канон ЛП-E8 Батеријата 1 х Smart LED Дисплеј Двојна Полнач 1 x Микрофибер Крпа за Чистење .

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ �

DEN 503.76