• Ново
Ајдахо Cutthroat Пастрмка Летаат Риболов Налепница, Винил Риболов на Пастрмка Налепница за Hydroflask | ID Пастрмка Налепница за Рибар, Летаат Фишер Decals

Ајдахо Cutthroat Пастрмка Летаат Риболов Налепница, Винил Риболов на Пастрмка Налепница за Hydroflask | ID Пастрмка

DEN 96.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ајдахо cutthroat пастрмка налепница во 2 големини.Ајдахо е рибар е рај, дом на многу видови на риба, вклучувајќи cutthroat пастрмка, миленик на риболовците во текот на Северозападниот дел на Пацификот.Овој водоотпорен винил риболов налепница оддава чест да омилениот спортски риба што живее во Ајдахо е многу убава реки.Совршен за мува риболов ентузијасти и страствен отворено авантуристи.Две големини на располагање : 3.5" високи шише за вода decal големина & 4.75" високи браник налепница големина.Умре сече УВ ламинат винил дизајниран да издржи многу години на патување и да се користи во затворени простории и на отворено, Ако ја применуваат оваа шише за вода или термос, ние ве охрабруваме да НЕ се кандидира тоа преку машина за миење садови.Дизајнирана и отпечатена во САД.

Особините

Купувачите избираат и