• Ново
KylaBess Жените Булчински долна Облека Сатен Чипка Boned Underbust Корсет Bustier Врвот

KylaBess Жените Булчински долна Облека Сатен Чипка Boned Underbust Корсет Bustier Врвот

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Pls изберете вашиот корсет само врз основа на вашиот природен половината големина.Оваа мода корсет е широко се користат во свадба, божиќ партија, ноќта на Вештерките,клубска, cosplay, фаза на изведба,интимни или непослушен прилики.Миење на грижа : Рака мие со млака вода, за миење одделно, не присилува сува, се постават рамен да се исуши или висат над закачалка. 2 челик bonings на предната страна, 10 пластични коски поддршка.Главни карактеристики : Материјал : Satin Design : Кука око затворање фронт за совршено се вклопуваат и чипка назад за adjustment Package : Доаѓа со Појавување на Г-Стринг.Кука и Око затворање.кука око затворање пред и чипка на врати, Пластични boning за поддршка,удобно сатен корсет,Тоа целосно да го покаже линии на половината и градите.Само се лизга на нашите половината nipper за неспокојот, sleeker, и sexier вас!Број на Задоволни Клиенти веќе се ужива своите нови женски bodies Can се користи како shapewear за секојдневна употреба или специјални прилики.Здолниште или било кој друг вид на слим-фитинг панталони ќе биде голема, со корсет.Големина во Инчи : S/Waist : 24-26inch M/Waist : 26-28inch L/Waist : 28-30inch XL/Waist : 30-32inch2 XL/Waist : 32-34inch3 XL/Waist : 34-36inch4 XL/Waist : 36-38inch5 XL/Waist : 38-40inch6 XL/Waist : 40-42inch Fuction : Имате совршена облека да се носат, но ќе треба да се избалансираат вашиот стомак pooch?Нема проблем.Ве молиме имајте во предвид : Не користете го во големина на табелата,Корсети се кандидира помали од другите облека.

Особините

Купувачите избираат и