• Ново
Queerier Мажите 2 во 1 Водење Панталони Панталони со Џебови Салата Краток Хулахопки Компресија Обука Sweatpants Тренингот Leggings

Queerier Мажите 2 во 1 Водење Панталони Панталони со Џебови Салата Краток Хулахопки Компресија Обука Sweatpants

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Надворешниот Шорцеви : 96% Полиестер, 4% Spandex, Лагер Панталони : 85% Полиестер 15% Spandex. ▶▶ Проверете ја големината шема (Слика 4) пред да го купите.Силата на mens работи тесни има голема еластичност, ако ви се допаѓа тесни одговара, купи ПОМАЛА големина. ▶▶ 2-во-1 Дизајн танцување.Брз Сува Ткаенина.Еластичност Компресија На Лагер.Еластичен Појас.Два Странични Џебови со Drawcord.Големина на : Medium | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.На тренингот работи панталони со висок квалитет, удобност мешавина ткаенина, elasticized половината и прилагодливи drawstring, со два странични џебови и назад патент џеб е длабоко, да го заштитите вашиот телефон од кои спаѓаат надвор. 2 во 1 компресија панталони совршени за фитнес салата и обука.Мулти-џеб дизајн со две страни џеб.2 во 1 стилски дизајн со drawstring еластичен појас, одличен дизајн, кога прават вежби.Совршени за фитнес, трчање, џогирање, обука, тренинг, фитнес, кошарка, риболов, бејзбол, bodybuilding, бокс; танцување.

Особините

Купувачите избираат и