• Ново
Nike Air Jordan Воздух Наследство Ранец (Една Големина, Салата Црвено)

Nike Air Jordan Воздух Наследство Ранец (Една Големина, Салата Црвено)

DEN 959.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Металик Јордан брендирање на предната и на рака на Ер Џордан Наследство Ранец.Голем zippered главната преграда и пред помали zippered оддел stows вашиот опрема и мали предмети.Прилагодливи рамо ремени.Топ дестинации се справи.Лесно поместена дното панел помага да се задржи вашата предмети заштитени.Димензии : 18.5" H x 11" W x 5.5" D. До стилот анте на вашиот ранец игра со Ер Џордан Наследство Ранец.Кој елегантни материјали и симплистички, но сепак храбар дизајн, овој ранец прави стилски изјава додека stowing вашиот опрема.

Особините

Купувачите избираат и