• Ново
Голем Постер SmileyFace Хороскопски Знак Девица

Голем Постер SmileyFace Хороскопски Знак Девица

DEN 839.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет На Постер.Печатени на тешка категорија 7 мили Полу-Сјајна Хартија користење Чувствувате Боја Бои.Постер Големина : 23" x 35".Производот Број : 0001-1442146394 Совршен за облекување на било кој ѕид, ова е совршена големина за максимален визуелно влијание, или веднаш создавање на тема за соба.Сликите изгледаат одлично на оваа високо-квалитетни постер, печатени на тешка категорија 7 мили полу-сјајна хартија користење чувствувате боја бои.Големина на слика 23" X 35".Однесувајте се кон себе си или да се даде како подарок.

Особините

Купувачите избираат и