• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Панда Јадат Бамбус

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Панда Јадат Бамбус

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Description Size : 10.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.Неговата двојна заштита и издржливи во употреба.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.ИЗДРЖЛИВИ РАКА ДИЗАЈН : Сметководствената рачки и прилагодливи рака за оваа мода ранец се во ред шиење во комбинација платно со синтетичка кожа.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.Мулти-слој за заклучување дизајн обезбедува максимална заштита за вашите елементи.

Особините

Купувачите избираат и