• Ново
AMICROSS 18V 5.0 Ах bl1850B-2 Li-ion Замена на Батерии(со LED Моќ на Екранот) Компатибилен со Makita XMT03Z XAG04Z XTR01Z 5007Mg XSS02Z XPH12Z XDT131 XCV11Z XT269M 2PACK

AMICROSS 18V 5.0 Ах bl1850B-2 Li-ion Замена на Батерии(со LED Моќ на Екранот) Компатибилен со Makita XMT03Z

DEN 1194.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Замена за 18v lxt батеријата bl1830 bl1840 bl1850 bl1860 bl1890. Додадете LED процент на екранот и прашина маска. 100% компатибилен со DC18 RC полначи, DKP180 Z Cordless Planer, DTM51 Z Мулти-Алатка, DHS680 Z Кружни пили Голи Единица, DJR186 Z Reciprocating Видов, DHR202 Z Чекан Вежба, DGA452 Z Агол Мелница, DHP482 Z Combi Вежба.CE сертифицирани.Се кандидира безбедно со над-испуштање, преоптоварување и краток спој заштита. 100% Гаранција за квалитет, 30 Дена Наплата и 24 Часа Услуги на Клиентите.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76