• Ново
Кирби 3 Вакуум Ремени G10D Влечење Појас за Моќ Вози - Нова Појаси

Кирби 3 Вакуум Ремени G10D Влечење Појас за Моќ Вози - Нова Појаси

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се вклопува Во Модели # Компатибилен со Кирби Sentria модел G10 D, D50, D80, 1 CR Класичен, 1 CB Омега, 2 CB Classic III, 3 CB Традиција, 1 HD Наследство, 2 HD Наследство II, 2 HD Легенда, Легенда II, G3, G5, G6, Г4, G6, Крајната G, Diamond Edition, Sentria.

Особините

Купувачите избираат и

Прилагодливи Продолжување Седиште Одредување Појас Не се Лизга Тока Конекцијата Безбедност Подигнат Воздржаност

Користење на highquality сомот перфорирани ткаенина, skinfriendly, мека, дише и не заостанато, издржливи во употреб

DEN 414.96