• Ново
Брик е Монца Голем Бизнис Ранец (СИВ)

Брик е Монца Голем Бизнис Ранец (СИВ)

DEN 2616.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

14 внатрешни работи и 7 надворешни џебови вклучувајќи целосна пати-од (за 180 степени) џеб за да лесно се обезбеди вашиот лаптоп.Поместена мрежа назад поддршка и прилагодливи поместена ремени.USB A и C врска, која придава на вашата батерија пак кои можат да бидат сместени и заштитени на ентериерот.Aluggage ознака.Количка рака да се обезбеди вашиот ранец.Дизајниран со урбаниот начин на живот во умот, Монца користи вистински кожа исечените со техничка и заврши gunmetal патентите и nameplate.Со функционалност во својата суштина, овој елегантен колекција ќе ве однесе од канцеларијата на градскиот живот со стил.

Особините

Купувачите избираат и