• Ново
СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони Најлон Spandex

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Редовно се вклопуваат.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Du Pont Тефлон со трајни водоотпорен да може ефективно да repels течности и дамки, секогаш имајте на водоотпорни панталони mens суви и чисти.На водоотпорен пешачење панталони ви држи сува во активности на отворено, без било какви чувство на врзување на вашите нозе.

Особините

Купувачите избираат и

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

Боја : Темно Сива | Големина : 32 W x 30 L Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.На �

DEN 791.76

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

На помеша spandex ткаенина карактеристики висока еластичност, антинавремено и без деформација, мека текст�

DEN 791.76