• Ново
Песна 4 Боречка Топката Случај Tote Торба

Песна 4 Боречка Топката Случај Tote Торба

DEN 133.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

600 Denier Polyvinyl Ткаенина.Одлично за Складирање и Патување на 4 Топката Случај Кутии.W : 19 инчи x D : 19 инчи x H : 10 инчи.Ова е добра опција за турнирот шешир што бродови топки на вашиот турнир локации.Нема повеќе да плаќаат високите трошоци на превозот продавници за кутии.Плус, ова го штити вашиот боречка топчиња многу подобро од картонска кутија. 600 Denier Polyvinyl Ткаенина Одлично за Складирање и Патување на 4 Топката Случај Кутии 2 Засилен се Справува со Засилен Патентите Голем Овален Гром Патент Повлекува За Лесно Отворање W : 19 инчи x D : 19 инчи x H : 10 инчи.

Особините

Купувачите избираат и