• Ново
3D Будимпешта Магнет за Сувенири

3D Будимпешта Магнет за Сувенири

DEN 213.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : Будимпешта Унгарија Магнет.Гланц е Отпорен на Гребење. 3 D Мулти Обложени Дрво, Врежана Дизајн.Мерки 3.5 Инчи.Ознаки за места : унгарскиот Парламент Зграда, Halaszbastya, Св. Стефан е Базилика, Херои на Плоштадот Буда Замокот, и Будимпешта Сртот.Доживее забава спомени на вашиот Будимпешта одмор со овој Будимпешта магнет.Магнет е направен од дрво слоеви и карактеристики на 3 D дизајн на Будимпешта ознаки за земја.Уживајте дека возбудлив патување со овој колоритен Будимпешта магнет за сувенири.Ознаки за места вклучуваат : унгарскиот Парламент Зграда, Halaszbastya, Св. Стефан е Базилика, Херои на Плоштадот Буда Замокот, и Будимпешта Сртот.Мерки 3.5 W x 3 H x .6 D Инчи.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76