• Ново
Yeezus Yeezy Trackpad - Decal Налепница за MacBook, Воздух, Управата за Сите Модели

Yeezus Yeezy Trackpad - Decal Налепница за MacBook, Воздух, Управата за Сите Модели

DEN 138.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ Стандардната Големина : Macbook Pro 13" со Блескав Apple Логото.Стандардната Боја : Црна.За модели 11", 12", 17" и НОВИОТ 2016-2017 со или без ДОПИР БАР, ни испратите порака одредување на големина што ви треба.Обичај Големина и Бои по барање.Може да биде лесно да се отстрани и не остава леплива остатоци, нема да го оштети површини.Одличен Квалитет Материјал - Високи Перформанси Винил.Видео Настава Линк Вклучени во Сите Наредби.

Особините

Купувачите избираат и

Кул Лаптоп Налепници Кожи Decals,Одличен Начин да ги Споделите на Социјалните Медиуми Сметки,за Лаптоп,Автомобил,Шише

(Само еден социјални медиуми сметка може да се постави и да се прикаже во исто време, и 6 социјалните меди

DEN 160.56

DISONTAG Кул Лаптоп Налепници Кожи Decals,Одличен Начин да ги Споделите на Социјалните Медиуми Сметки,за Лаптоп,Автомобил,Шише

Не грижете се за оштетување на бојата (Само еден социјални медиуми сметка може да се постави и да се прик

DEN 359.28