• Ново
Tophida Секира & Hatchet ,Полесни Фрлање Тактички Tomahawk со Скок за Рекреација и Конкуренција,Опстанок Hatchet со Обвивка за Надворешна Фрлање и Кампување, Лов , Црна

Tophida Секира & Hatchet ,Полесни Фрлање Тактички Tomahawk со Скок за Рекреација и Конкуренција,Опстанок Hatchet

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Трајни Секира】 Прецизност фрли 3cr13 нерѓосувачки челик сечилото со одлична рамнотежа совршен за фрлање. 【Удобност се Справи со】 Против пролизгување се справи со оптимизира удобност,35% fiberglass најлон засилен се справи. 【 Идеален Подарок идеја】 Тоа е добар подарок за надворешна љубовници како ловци, спасувачите, survivalists, туристите и campers. 【Новиот Дизајн се Справи со】Солидна enhanced се справи со трајни најлон обвивка. [Најлон обвивка] : Ова Фрлање Hawks доаѓа со трајни најлон обвивка која ги штити секира нож и се вашата рака .Што може да бидат обесени од вашиот појас или ранец за лесно носење или безбедно складирање.Боја : Сива.

Особините

Купувачите избираат и