• Ново
Третман на акни на Лицето Чистење Влошки - Clearasil Брз Спасување Длабоко Третман Влошки со Салицилна Киселина Акни Лекови, 90 Count

Третман на акни на Лицето Чистење Влошки - Clearasil Брз Спасување Длабоко Третман Влошки со Салицилна Киселина

DEN 410.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Clearasil е посветен на создавање на иновативни нега на кожата решенија кои им овозможуваат на потрошувачите доверба на видно место здравјето на кожата.Брза Акција Подлошки на видно место се намали pimple големина и црвенило во малку, како и четири часа*.[ВИДЛИВИ РЕЗУЛТАТИ ВО 4 ЧАСА] : Clearasil Брз Спасување Длабоко Третман Влошки намалува pimple големина и црвенило во толку брзо како и четири часа.Од Производителот Clearasil Ултра Брза Акција Влошки се третираат акни брзо, видно намалување на pimple црвенило и големина во малку, како и четири часа. [ЗА НАЈДОБРИ РЕЗУЛТАТИ] : Обидете се Clearasil Брз Спасување Длабоко Третман на Чистење и се Соочуваат со Миење. [АКНИ КОНТРОЛА] : Овие акни чистење влошки доаѓаат со 2% Салицилна Киселина Акни лекови кои чисти кожата и помага во намалување на појавата на акни.Чистење влошки се научно формулиран со максимална јачина на акни лекови и работа за да разлиствам порите, така што ќе можете брзо да ги отстрани масло, нечистотии и бактерии.Клучни Features Visibly намали pimple големина и црвенило во малку, како и четири часа*Acceladerm технологија забрзува испорака на акни medication Wipe далеку нечистотија, масло, и bacteria Dermatologist тестирани.* Врз основа на клиничката студија спроведена под контрола на дерматолог дека мери промените во акни лезија на сперматозоиди, големина и црвенило во текот на времето при користење Clearasil Ултра Брза Акција Влошки како за споредба, без третман.Предупредување : да се Избегне контакт со очи.Погледнете larger Visibly Намали Pimple Големина и Црвенило во Малку, како и Четири Часа, Кога ќе се борат против акни, побрзо е подобро.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76