• Ново
AIRKOUL Риболов Лидери од не ' Рѓосувачки Челик Риболов Апаратури Риболовни средства се Справи со Висока Јачина на Риболов Жица, со Завртување Прилепува Монистра за Ма

AIRKOUL Риболов Лидери од не ' Рѓосувачки Челик Риболов Апаратури Риболовни средства се Справи со Висока Јачина

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : 10 PCS нерѓосувачки челик риболов лидери жица со 2 раце, опремени со прилепува, swivels и црвени зрнца.Главен лидер должина 27.5 инчен (70cm) и тестиран е за 35kg/ 90lb.Грб должина 2,7 инчи (7cm) и тестирани за 23kg/55lb.Нашата риболов апаратури се направени од високо-сила од нерѓосувачки челик со одлична отпорност на триење, не е лесно да ' рѓа кога го користите под морето.На извртени жица 2 раце се опремени со висок квалитет snap за фаќање риби без никаков напор.Доволно долго за да риби костур/ сом/ штука/ лосос/ бас/ shad/ харинга/ muskie/ crucian/ pickerel/ детиште/ toothy риба во saltwater /езеро /реката и морето.Идеален риболов справи за рибар.AIRKOUL не само што обезбеди квалитетни производи, но исто така обезбеди внимателен услуга.Ако има било какви прашања со нашите риболов дното апаратури, едноставно јавете ни побрзо, ние сме секогаш подготвени да помогнат.

Особините

Купувачите избираат и

Двојно Барел Crimp Ракави Комплет, Риболов Жица Лидер Местење На Бакарни Цевки Риболов Линија Конектор За Справување

Овие двојно барел crimp ракавите се направени на квалитет бакар материјал се со црна nickle заврши кој е издр�

DEN 407.76