• Ново
Topeter Деца Поместена Фудбал Кошула, Rib Заштитници Младите Компресија Кошула со Влошки

Topeter Деца Поместена Фудбал Кошула, Rib Заштитници Младите Компресија Кошула со Влошки

DEN 1031.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 во, Укажуваат на тоа Висина : 46-48";во Азија : YL/НАС : 10=1/2 Градите : 14.78" се разликува поради прирачник за мерење.6 во, 1/2 Chest : 39.Долг ракав поместена кошула со дише, пот wicking, лесен и брз сув материјал обезбедува удобен перформанси во сите временски услови.6 во, Укажуваат на тоа Висина : 96-116cm/38-46"; Ознака YM/ НИ 8 : Маица должина : 49.Компресија кошула големина : Asia : YS/НАС : 6=1/2 Градите : 12.Поместена фудбал кошула е погоден за носење надвор или внатре, како база слој под спортски униформа.4 во 1/2 Градите : 34. Кул измијте го тоа нежно со рака, висат рамен да се исуши, ве молиме да НЕ железо, собори,спин сува или кајгана.5 во, Укажуваат на тоа Висина : 121-134cm/48-53"; Ознака YXL/ НИ 12 : Маица должина : 57. Со оглед на компресија заштитна кошули е поместена, тоа може да биде малку помал од други крпа ќе се носат 3.5 во, Укажуваат на тоа Висина : 48-53"; Азија YXL/ НИ 12 : 1/2 Chest : 15.Големина информации : Ознака YS/ НИ 6 : Маица должина : 45.Функција : Материјал : 80% полиестер + 20% spandex Перница материјал : ЕВА пена Пол : деца, деца, момчиња, девојки, млади Кошула јака : O-Вратот Ракав стил : Долг Ракав Одговара Тип : Тесни одговара на вашето тело е дизајниран за подобро поместена заштита, па тоа е нормално чувство тесни на вашиот прв пробате, вие ќе се чувствувате подобро на следниот носи.9 во 1/2 Градите : 32cm/12.5 во, Укажуваат на тоа Висина : 134-147cm/53-58" answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.5 cm/21in,1/2 Градите : 37cm/14.

Особините

Купувачите избираат и