• Ново
adidas Лигата 3 Мрачно Ранец

adidas Лигата 3 Мрачно Ранец

DEN 1305.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка. 14" рамо капка.Машина За Миење.Доживотна гаранција - изградена на минатата. 3 надворешните џебови за организацијата. 15.4" внатрешни работи лаптоп ракав. 2 шише за вода во шишиња.Дали е тоа патување, обука или училиште, ова трајни ранец стои до најтешките распоред.три надворешните џебови задржи essentials во лесно достапен, додека внатрешни работи ракав ги штити лаптоп или таблет.

Особините

Купувачите избираат и