• Ново
Цел Живот Мамки Flocked Главата FlexFloat Mallard 6 Pack

Цел Живот Мамки Flocked Главата FlexFloat Mallard 6 Pack

DEN 2999.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Flexfloat Flocked Mallard 6 Pack.Патент-очекување Dual-Проток Swimkeel дизајн овозможува повеќе decoy движење со помалку правец.Ultralight Flexfloat ЕВА пена изградба.Можеби најлесните и повеќето трајни мамки некогаш изградена.Removeable само-righting kýlové тегови вклучени.

Особините

Купувачите избираат и