• Ново
Среќен Продажбата HSRB-LIDHV3, Мулти Цел Јапонски Дизајн Керамички Ramen Udong Soba Tempura Глупак Јзо Donburi Ориз Tayo Сад со стапчиња за јадење и Condiment Капак 6D, Жетвата Сина

Среќен Продажбата HSRB-LIDHV3, Мулти Цел Јапонски Дизајн Керамички Ramen Udong Soba Tempura Глупак Јзо Donburi

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Среќен Продажбата HSRB-LIDHV3, Мулти Цел Јапонски Дизајн Керамички Ramen Udong Soba Tempura Глупак Јзо Donburi Ориз Tayo Сад со стапчиња за јадење и Condiment Капак 6"D, Жетвата Сина.Идеален за ramen тестенини, се размена на инстант тестенини, udon, ориз сад, donburi, кнедли или пржени ориз.Мерење 6 инчен дијаметар и 4 инчен високи.Сад доаѓа со condiment капак дека има простор за сосови, несакани јадења или мирудии.Оваа чаша е микробранова безбедно и машина за миење садови безбедно за лесно чистење и одржување.На стапчиња за јадење може да се користат во машина за миење садови, како и.Совршен подарок објект за пријатели и семејство.Боја : Жетвата Сина.

Особините

Купувачите избираат и