• Ново
Синергија Триатлон Wetsuit – Мажите Синергија Endorphin Целосна Ракав Smoothskin Neoprene за Отворена Вода за Пливање Ironman се Одобрени

Синергија Триатлон Wetsuit – Мажите Синергија Endorphin Целосна Ракав Smoothskin Neoprene за Отворена Вода за

DEN 7198.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОПОЛНИТЕЛНИ ГОЛЕМИНАТА НАСОКИ : .Супер меки ниска вратот со smoothskin на двете страни и поради тоа што е толку мека, таа се чувствува како да не има нешто околу твојот врат.Ненадмината 680 проценти флексибилност.Ако имате пократки нозе и подолго торзото, додадете 2" да ја вашата висина.Се издигаат високо.Се движи побрзо.Заштеда на енергија.Ironman & USAT одобрени.Највисока оценка анти ги кородираат внатрешни wetsuit патент од YKK кои во голема мера го намалува влечете како што се движат низ водата.Користете го вашиот тежина за да ја одреди вашата големина.МАКСИМАЛНА ПЛОВНИ - 5мм wetsuit, која е максималната пловни дозволено во триатлон wetsuits.TRIATHLETE СПИСАНИЕ EDITOR ' S CHOICE AWARD ПОБЕДНИК / ЛАВА СПИСАНИЕ НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ WETSUIT – Погодна за сите нивоа.Спортист одобрени.

Особините

Купувачите избираат и