• Ново
BrightStar LI 6000-G Cordless 'Пченица' LED Капа Светилка | MSHA, ATEX и IECEX Одобрени | Светли и Долготрајни 15 Час се Кандидира време | 65 Lumens, Наменета за Рударство | Ultra Трајни и Лесни

BrightStar LI 6000-G Cordless 'Пченица' LED Капа Светилка | MSHA, ATEX и IECEX Одобрени | Светли и Долготрајни

DEN 4415.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Светла Ѕвезда LI 6000-G Cordless 'Пченица' LED Капа Светилка е MSHA Дел 18 Уверение за употреба во метал и nonmetal рудници.Уживајте во долниот живот оперативни трошоци со нашите литиум јонска батерија.MSHA ОДОБРЕН : MSHA Дел 18 Уверение за употреба во подземни јаглен и gassy подземни метал и nonmetal рудници.Работи во повеќе начини на осветлување & работи за 60 часови на Низок и 15 часа на Високо со врв зрак интензитет од 140 метри.Со фокус на квалитетот и ефикасноста, Келер Bright Star има напредни индустриски светло иновации за повеќе од еден век.НАПРАВЕНИ ВО САД : Дизајнирани & произведени во Хановер Township, Пенсилванија.Automatic (автоматски), лесен-за-приказ на ниска моќност откривање и статус на наполнетост на осветлување индикатори.Повеќе начини на осветлување (Ниско прилагодување, High прилагодувањето & Off) со притискање на едно копче.ИНОВАТИВНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ : Фрла светлина кон земјата на корисници нозе да го осветлите се лизга, патување и да падне опасности.ATEX и IECEX одобрени.Пирсинг висока излезна ЛЕР зрак има излез од 65 lumens.Оваа светилка е корисно за рударство, за работа, за итни случаи, и како hands-free светлина во опасни средини.СТАНИЦА ЗА ПОЛНЕЊЕ СЕ ПРОДАВА ОДДЕЛНО.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ

DEN 503.76