• Ново
Цел Живот Мамки Flexfloat Pintail

Цел Живот Мамки Flexfloat Pintail

DEN 2879.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЕВА Пена Изградба.Dual-Проток Swimkeel Дизајн.Ultralight.Unsinkable.Цел живот Мамки Flexfloat ЕВА пена Pintail мамки.Ultralight unsinkable пена мамки.Removeable kýlové тегови ви даде можност на промена на вашиот мамки од ultralight да ултра-ultra light.Dual-проток swimkeel дизајн им овозможува на мамки да се плива во најмала на ветровите. 100% пена изградба значи дека тие никогаш нема да потоне и ги задржува супер тивко.Нова за 2021, ова може да биде нашето најубаво decoy уште.

Особините

Купувачите избираат и