• Ново
Mamibaby Бебе Безделник Бебе Гнездо Ко-Спиење за Бебето, Ултра Дише & Мека, Преносни Прилагодливи за Младата Креветчето Bassinet Душек| Новороденче од Суштинско значење Туш

Mamibaby Бебе Безделник Бебе Гнездо Ко-Спиење за Бебето, Ултра Дише & Мека, Преносни Прилагодливи за Младата

DEN 1343.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите Високо-квалитетни бебе безделник е повеќе удобен за бебето е чувствителна кожа и се грижи за вашето бебе е здравје.【Највисоко Ниво На Сертификација】1.Кликнете "КУПИ СЕГА" и да УЖИВАТЕ во КВАЛИТЕТОТ НА НАШАТА НОВА НАДГРАДЕНА МЛАДАТА БЕЗДЕЛНИК!.CPSIA Уверение За повеќе детали, скенирање на QR кодот. ????【Ги исполнува Преносни Патуваат Потреби】- Дури и преносни новороденче кревет обезбедува мека перница, но големината на овој новороденче безделник е околу 31. ????【Детето Дише Materlal】-Маска која дише и удобно.КЗК Заверена 3.Бебето безделник е браник е толку исполнет со бисер ткаенина кутии и тоа е цврсти доволно да се обезбеди помош за деца.OEKO-TEX Класа I добила 2. ????【Bionic и Дише Дизајн】- Mamibaby бебе безделник Усвои Американски bionic концепт да го имитираат мајката е топло утроба, бебе ко спиење креветот му дава на бебето целосна чувство на сигурност.

Особините

Купувачите избираат и

puseky Бебе Безделник Перница Капак кој се одвојува Перат Перница Случај Мека за Печатење на Обрасци за Новороденче

Направени од премиум ткаенина, карактеристики мека, дише, кожата пријателски и не ја иритираат babys кожа�

DEN 551.76