• Ново
Daisy корсети Раскошен Чиста Бела Чипка Над Биста Корсет

Daisy корсети Раскошен Чиста Бела Чипка Над Биста Корсет

DEN 1206.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Busk затворање.Рака Мие Само.Мека Чиста Чипка.Половината Лента.Пред Busk Затворање.Слабеење & Половината Намалување.Автентични Корсет од познатиот бренд Daisy Корсети.Во текот биста корсет направен од висок квалитет на lace Waist Tape Premium пред busk closure8 пластични коски со 4 статични челик назад bones Nickel месинг grommets со дебели cording во задниот за cinching Garter Loops Dry Чисти Само.

Особините

Купувачите избираат и