• Ново
Kicker 47KSS6904 6 x 9 Компонента Систем

Kicker 47KSS6904 6 x 9 Компонента Систем

DEN 5399.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Про флексибилност Kicker исто така ви дава опција на нарезници компонента високотонци во местото на woofer е пренослив фаза приклучокот, кои ви даваат коаксијален говорникот дека придобивките од супериорни перформанси на надворешен crossover.Мазна детали Kicker дизајниран нивните KS Серија постава да биде голем чекор за разлика од вашата фабрика јазик.

Особините

Купувачите избираат и

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76